Pá - So 11:30 – 23:00, Ne - Čt 11:30 - 22:30

Moderní, poctivá, klasická - taková je naše kuchyň. Restaurace Soyka je moderní hospůdkou v centru Špindlerova Mlýna, co se řídí aktuální roční nabídkou. V kuchyni si všechno vyrábíme sami a náš jídelní lístek je sezónní, díky tomu i méně obsáhlý. Na čepu je krásně orosená Dvanátcka z Plzně a rodinný pivovar Hendrych s jejich Desítkou. Občas u nás najdete i nabídku dalších menších pivovarů, či speciálů. 

Jsme také jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat maso upravené na Josper grilu, grilu na dřevěné uhlí. Steaky, pečivo, houby nebo zelenina z něj mají krásnou zakouřenou chuť a vše se jenom rozpadá na jazýčku. A co si ještě dáte? Domácí gothaj, vyhlášenou Koprovku, či náš největší šlágr Holanďák, a mnoho dalšího. Těšíme se na vás, přijďte pobejt. 

Co si dáte na jídlo

Při sestavování našeho lístku jsme dbali na to, aby si v něm každý našel to své. Ať už je to svíčková, rajská, koprovka s vejcem, domácí gothaj s cibulí a nebo naše buchtičky se šodó. Pouze u nás si ve Špindlu můžete vychutnat skvělé maso z Josper grilu, jehož nabídku průběžně obměňujeme. Vše co vaříme, vaříme s láskou. Tak dobrou chuť.

Hladinka & Šnyt

Při vytváření naší hospůdky jsme se drželi doporučení těch nejlepších sládků. Proto jsme pivu "ustlali" ve velkém pivním chlaďáku, dali mu krátkou cestu do Vašich sklenic, které odpočívají v chladící vaně. A samozřejmě denně pečujeme o pivní vedení. To vše dělá z našeho piva jedinečný zážitek. Nabídku nápojů doplní malý, ale fajnový výběr vína, limonády a další. 

Highney Bar

Intimní bar v luxusním designu třešnového dřeva Vám nabídne místo pro setkání s přáteli. Nechybí anglický krb s otevřeným ohněm. Bar má 35 míst a můžete si ho pronajmout na Vaši firemní akci nebo soukromou oslavu. 

Oslavy & eventy 

V naší hospůdce máme 64 míst a k tomu 20 míst na terase. O Vaši  firemní nebo rodinnou oslavu se postaráme s péčí nám vlastní. Restauraci Vám případně uzavřeme jenom pro Vás nebo vyčleníme takový koutek, který Vám bude nejlépe vyhovovat.