Restaurace Soyka 

Jsme moderní hospůdka v centru Špindlerova Mlýna, co se řídí sezónností, dostupností a čerstvostí surovin. V kuchyni si všechno vyrábíme sami pouze z těch nejlepších surovin. Náš jídelní lístek je sezónní a díky tomu i méně obsáhlý. Na čepu je Plzeňská 12-ka a rodinný pivovar Hendrych s jejich Desítkou. Do nabídky zařazujeme i další menší pivovary.  

Jsme jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat maso upravené v Josper grilu, grilu na dřevěné uhlí. Steaky, pečivo, houby nebo zelenina z něj mají krásnou zakouřenou chuť a vše se jenom rozpadá na jazýčku. Výběrem surovin podporujeme lokální farmáře, chovatele a pěstitele. Těšíme se na vás. Michal Húsek & Petr Roškota.

Co si dáte na jídlo

Při sestavování našeho lístku jsme si dali pozor, aby si v něm každý našel to své. Ať už je to klasický holaňďák, uzený pstruh, poctivá  bramboračka, Hot Dog s domácí klobáskou a nebo naše buchtičky se šodó. Pouze u nás si ve Špindlu můžete vychutnat skvělé maso z Josper grilu, jehož nabídku průběžně obměňujeme.  Vše co vaříme, vaříme s láskou. Tak dobrou chuť. 

Pivo & Pivo

Při vytváření naší hospůdky jsme se drželi doporučení těch nejlepších sládků. Proto jsme pivu "ustlali" ve velkém pivním chlaďáku, dali mu krátkou cestu do Vašich sklenic, které odpočívají v chladící vaně. A samozřejmě denně pečujeme o pivní vedení. To vše dělá z našeho piva jedinečný zážitek. Nabídku nápojů doplní malý, ale fajnový výběr vína, limonády a další. 

Oslavy a eventy 

V naší hospůdce máme 64 míst a k tomu 20 míst na terase. O Vaši  firemní nebo rodinnou oslavu se postaráme s péčí nám vlastní. Restauraci Vám případně uzavřeme jenom pro Vás nebo vyčleníme takový koutek, který Vám bude nejlépe vyhovovat. 

Zkuste to s námi a věříme, že budete spokojeni.