Toto je náš příběh

Sojka je strážcem lesa a patří k příběhům Krkonoš více než cokoliv jiného. Po jejím vzoru jsme se rozhodli i my být strážci Vaší pohody, relaxace a dobrého jídla. Proto jsme původní hotel Westend zrekonstruovali v luxusním horském stylu a přejmenovali ho na Hotel SOYKA. Náš hotel má ideální

polohu přímo v centru, hned vedle Hotelu SAVOY, oba hotely provozujeme pod hlavičkou Asten Hotels. Z našich pokojů se Vám otevře nezapomenutelný výhled na sjezdovky ve Sv. Petru, panoramata Krkonoš, nebo naopak poklidný les. Vítejte v Hotelu SOYKA.

Naše služby

Pokoje v hotelu Soyka jsme zařizovali s láskou, péčí a s důrazem na každý detail. Ať už si vyberte náš nejmenší pokoj classic, deluxe pokoj s dřevěným stropem a nebo jeden z našich velký rodinných apartmánů, vždy se bude cítit jako maminky doma.
Soyka je moderní hospůdkou, ve které můžete ochutnat českou kuchyni v moderním pojetí. Dbáme na to, aby naše suroviny byly čerstvé, vše si vyrábíme sami. Domácí gothaj, kolínka s rajskou, holandský řízek, to je jenom malý výčet toho, co Vás čeká. A krásně vychlazeným pivkem to završíte.
Ten si prostě zamilujete. Útulná atmosféra, praskající dubové dřevo v krbu ,atmsféra anglického klubu. Najdete u nás kombinaci drinků, které určitě jinde nepotkáte. Šiška gin, Koprovka s batátem a mnoho dalších nečekaných, ale pro horský bar typických  kreací.
Tady Vám bude dobře. Je to místo odpočinku, klidu,  masáží a vůní pečlivě vybraných olejíčků. Ponořte se do lesa Krkonoš a užívejte si masáže s olejíčkem z meduňky, lučního kvítí a dalši. Na výběr máte také z finské či parní sauny a privátních vířivek. Vítejte v Anche Spa.
Hotel Soyka nabízí širokou škálu svatebních služeb a míst na oslavu. Pozvěte pár přátel anebo si rezervujte privátně celý hotel a prožijte svůj nezapomenutelný den plný lásky, radosti a překvapení ve zcela exkluzivní atmosféře, kterou jen Hotel Soyka dokáže poskytnout.
Slavíte pro Vás významnou událost jako narozeniny, líbánky nebo jiné výročí? Rádi připravíme na Váš pokoj překvapení, které dodá vašemu pobytu ten správný nádech elegance a romantiky. Nechte se hýčkat našimi detaily, které budou podtrhovat výjimečnost vaší oslavy
Vaše děti přivítáme s otevřenou náručí, protože v našem hotelu věříme, že každý malý host má právo na nezapomenutelné a naplněné zážitky. Snažíme se vytvořit prostředí, kde se mohou cítit jako doma, ale zároveň objevovat nové dobrodružství a možnosti.
O Vaše domácí miláčky se postaráme stejně jako bychom se starali o naše vlastní. Naše přístupnost a péče nezná hranic, když jde o pohodlí a šťastné chvíle Vašich mazlíčků. Těšíme se na Vás a Vaše mazlíčky
Užijte si pohodu a krásy přírody Krkonoš v novém hotelu Hotelu Soyka ve Špindlerově Mlýně, kde se tradice setkává s moderním komfortem a kde každý detail je promyšlen tak, aby váš pobyt byl skutečně nezapomenutelný.
Máme nejlepší polohu přímo v centru Špindlerova Mlýna, což znamená, že všechny atrakce, které tento malebný horský resort nabízí, jsou doslova na dosah ruky. Stačí vykročit z našich dveří a být uprostřed dění