Svatby a rodinné oslavy

Ideální místo pro Vaši svatbu či rodinnou oslavu

Plánujete velkolepou svatbu pro stovku hostů či spíše komornější pro nebližší členy rodiny? Hledáte lokaci na oslavu narozenin, výročí či příležitostná rodinná setkání?  Víme, jak jsou pro  nás  chvíle s nejdražšími důležité, stejné to bude určitě i u Vás. Proto se rádi zaměříme na každičký detail a vyslyšíme pozorně všechna Vaše přání.

Náš tým za Vás rád převezeme veškerou organizaci a přípravnou fázi tak, abyste si den D užili se vší parádou. Nabízíme širokou škálu svatebních služeb a možností pro Vaši oslavu. Můžete si dokonce privátně rezervovat celý hotel, nebo jen bar či stůl v restauraci s decentní dekorací. Je to na Vás. Jsme zde pro Vás.

Obřad pod širým nebem

Špindlerův Mlýn a jeho okolí má nepřeberné množství romantických míst pro ten největší den Vašeho života. Užijte Váš svatební den.

Reference

O naší svatbě jsme měli relativně jasnou představu, ale nepředpokládali jsme, že spojení s hotelem Soyka nám ji naplní vrchovatěji, než jsme si dokázali představit. Chtěli jsme, aby se vše odehrávalo na jednom místě. Obřad, spaní, jídlo, tanec... Chtěli jsme také, aby místo bylo tak krásné samo o sobě, že nebude potřeba žádných velkých výzdob. A to vše hotel Soyka splňoval. Učaroval nám především ambientní interiér baru, kde se před zapáleným krbem odehrál i náš obřad. Krásné a útulné jsou ale i všechny ostatní prostory, včetně spa. Věděli jsme, že chceme pro naše hosty kvalitu a komfort, ale protože nejsme lidé megalomanství, určitě jsme nechtěli nic strojeného a posh. A přesně takové to bylo. Kvalita jídla (včetně luxusního sweet baru) i servisu byla na naprosto špičkové úrovni, nic nebylo problém, ale zároveň se celý tým zcela přirozeně naladil na naší neformální atmosféru. Podobný dojem z celého svatebního víkendu nám dodnes zmiňují i naši přátelé, z nichž má spousta řadu cestovatelských zážitků, ale kvalitu jídla i servis celého týmu označili za naprosto výjimečné. Já bych jenom dodala, že skvělé bylo i to, co hosté neviděli. A to celá komunikace s hotelem od prvního telefonátu, přes řešení „iteneráře“ celého víkendu až po náš odjezd o den později po všech hostech. Prostě jsme si nemohli vybrat lépe.

Svatby