Masážní oleje

Brusinka– Základ tvoří 100% organický arganový olej, který dodává pokožce vláčnost, stimuluje proces obnovy kožních buněk a působí jako výrazný antioxidant. Aroma brusinek, jemně hýčká smysly a vede Vaši mysl k dokonalé rovnováze. Pokožka po použití získá sametově jemný vzhled, na dotek bude citelně hladší a pružnější.

Meduňka – Je vynikajícím olejem pro zklidnění a relaxaci. Meduňkový esenciální olej spolu s vitamínem E, obnovují pružnost a elasticitu pokožky, změkčují ji a znovu ji dodávají mladistvý vzhled. Harmonizuje tělo i mysl a hýčká svou jemnou smyslnou vůní.

Luční kvítí – Díky kombinaci výtažků z lučních květin a esenciálních olejů přináší úlevu při svalovém napětí a napomáhají prokrvení a prohřívání pokožky. Bio organický olej Luční kvítí pohladí vaši mysl, uvolní emoční napětí a zajisté Vám zlepší náladu díky své jemné vůni připomínající rozkvetlé jarní louky

Růže – Esence z růží může vyvolat silné emoce a pocity, zároveň láká ke sladkému snění. Je velmi jemná, šetrná a pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku. Výtažky z růží zvláčňují, tonizují, pomáhají k rychlejší hydrataci a chrání pokožku před působením volných radikálů. Vonná složka esence otevírá srdce lásce, sebepřijetí a pomáhá znovu najít potěšení ze života.

Vůně lesa – Ideální pro masáž, které předcházela fyzická či psychická zátěž. Navodí zklidňující pocit, uvolňuje a navrací energii všem typům pleti vystavené stresu. Smrk napomáhá zdravému dýchání a přináší pocit rovnováhy a uzemnění. Dřevitá vůně lesa má blahodárný vliv na tělo i ducha.