Eshop & dárkové certifikáty

Darujte svým nejbližším to nejdražší, co všichni máme – společný čas! Certifikát Hotelu Soyka Vám to dá.  

Pokoje v hotelu Soyka jsme zařizovali s láskou, péčí a s důrazem na každý detail. Ať už si vyberte náš nejmenší pokoj classic, deluxe pokoj s dřevěným stropem a nebo jeden z našich velký rodinných apartmánů, vždy se bude cítit jako maminky doma.
Soyka je moderní hospůdkou, ve které můžete ochutnat českou kuchyni v moderním pojetí. Dbáme na to, aby naše suroviny byly čerstvé, vše si vyrábíme sami. Domácí gothaj, kolínka s rajskou, holandský řízek, to je jenom malý výčet toho, co Vás čeká. A krásně vychlazeným pivkem to završíte.
Ten si prostě zamilujete. Útulná atmosféra, praskající dubové dřevo v krbu ,atmsféra anglického klubu. Najdete u nás kombinaci drinků, které určitě jinde nepotkáte. Šiška gin, Koprovka s batátem a mnoho dalších nečekaných, ale pro horský bar typických  kreací.

Tady Vám bude dobře. Je to místo odpočinku, klidu,  masáží a vůní pečlivě vybraných olejíčků. Ponořte se do lesa Krkonoš a užívejte si masáže s olejíčkem z meduňky, lučního kvítí a dalši. Na výběr máte také z finské či parní sauny a privátních vířivek. Vítejte v Anche Spa.

Hledáte kompletní pobytový balíček nebo jenom ubytování?  Využijte slevu 12% na Váš pobyt a nebo si zvolte flexibilní cenu s možností storna.

Rezervujte si Váš pobyt v Krkonoších prostě dle Vašeho gusta.

Adresa
Harrachova 52
543 51 Špindllerův Mlýn
Navigovat do Soyky