Vánoce na pohodu

Sníte o Vánocích bez honičky a předvánočního stresu? Zkuste strávit vánoční svátky v hotelu na horách. Jak se zamlouvá na Štědrý den procházka zasněženou přírodou či adrenalinová lyžovačka? V podvečer stačí hupnout do svátečního a sejít do slavnostně vyzdobené restaurace s bílými ubrusy, svíčkami, vánočním menu  a skvělou obsluhou. Rolničky zacinkají a Vy račte vstoupit. Ta pravá vánoční pohoda právě začíná.  


Další nabídky

Silvestrovská párty

Silvestrovská párty

Nejbláznivější párty roku může začít. Bufetové stoly praskají ve švech, taneční parket láká dokola. Ty zdrženlivější může zastavit iluzionista s triky z rukávu či fotobedna s bláznivými převleky.

Horský wellness balíček

Horský wellness balíček

Rezervujte si výhodný wellness balíček, který zahrnuje ubytování s polopenzí, relaxační masáž, privátní vířivku a neomezený vstup do wellness.

Horský balíček

Horský balíček

Rezervujte si výhodný horský balíček, který zahrnuje snídani a večeři, volný vstup do sauny, páry a relaxační zóny našeho wellness.

 Nejlepší flexibilní cena | Storno zdarma

Nejlepší flexibilní cena | Storno zdarma

Cestujete rádi bez omezení? Rádi se necháte otevřenou možnost změny plánů? Nejlepší dostupná cena je tou pravou volbou pro Vás. Rezervujte si Vaši oblíbenou kategorii pokoje s možností zrušení krátce před Vaším příjezdem.

Nevratná nabídka | Sleva 12%

Nevratná nabídka | Sleva 12%

S touto skvělou nabídkou získáváte 12% slevu z aktuálních cen v našem hotelu, pokud svůj pobyt uhradíte v momentě potvrzení rezervace.

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Darujte zážitek! Pobyt v Hotelu Soyka jistě ocení příznivci aktivního životního stylu i ti, kdo mají rádi relaxaci a pohodu.